KENTA WC kefa na postavenie, čierna mat/bambus 1434 57928
KENTA WC kefa na postavenie, čierna mat/bambus 1434 57928
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-1434 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 91x379 mm |
| Průměr | 91 mm |
| Šířka | 91 mm |
| Výška | 379 mm |
| Hloubka | 91 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Bambus, Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329214 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
KENTA sušiak uterákov na opretie 450x1610x21mm, čierna/bambus 303141 57920
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARIKA WC kefa na postavenie, šedá MK3308 57826
expedícia do 8 dní27,93 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
TRILLY stojan s držiakom uterákov, hranatý, čierna mat/bambus TR3141 57895
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €

