KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR350-4434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 1x pevná police
- 3x skleněná nastavitelná police
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x143x32 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.9685 kg |
| EAN | 8590913995347 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Mohlo by vás zaujímať
MITRA skrinka vysoká 28x140x16cm, biela, L/P MT141
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
164,38 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, pravá, mahagón CR013
na objednávku956,71 €
Pri platbe vopred iba 908,00 €


