KERALA umývadlová skrinka 140x35x47, 5cm, 1x zásuvka, biela lesk
KERALA umývadlová skrinka 140x35x47, 5cm, 1x zásuvka, biela lesk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995262 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk KR350-3030 58769
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set LATUS X 40, dub mocca KSET-076 KSET-076
na objednávku297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
MITRA umývadlová skrinka s umývadlom, 3 zásuvky, 150x70x46 cm, antracit 2XMT0821601-150
na objednávku1 686,91 €
Pri platbe vopred iba 1 558,00 €

