KERALA umývadlová skrinka 140x35x47, 5cm, 1x zásuvka, verde
KERALA umývadlová skrinka 140x35x47, 5cm, 1x zásuvka, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-4444 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995316 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CROSS skrinka nízka 49x120x39cm, ľavá, mahagón CR018
na objednávku672,07 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, zlato mat SKA380-5-01
expedícia do 8 dní668,75 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, dub benátsky LA104
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


