Keramická deliaca stena medzi urinálmi, 40x70cm TP690
Keramická deliaca stena medzi urinálmi, 40x70cm TP690
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-TP690 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 40x70 cm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 14.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531136620 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria vaňová stojanková päťotvorová s keramickým prepínačom MK162.0P
na objednávku289,97 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
Mereo Lila umývadlová batéria stojanková vyššia bez výpustu M-CBEE10103
expedícia do 8 dní27,00 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat RV042/15
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €

