Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 100x70x2cm, biela mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 100x70x2cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100709 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x70x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167997 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen KT49 sprchový set termostatickou batériou, čierno/zlatá - 771504993-75
expedícia do 10 dní151,78 €
Mereo Zuna sprchová batéria podomietková s trojcestným prepínačom, hranatý kryt CB60157ZC
expedícia do 8 dní171,90 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
Termostat Grohe Smart Control s termostatickou batériou supersteel 29121DC0
expedícia do 4 dní748,64 €


