Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 100x80x2cm, biela mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 100x80x2cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100809 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x80x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168017 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 70 x 200 cm, biely vzor, kartáčovaný nikel - 800-070-121-97-85
expedícia do 10 dní238,55 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-130-090-01-00-3S
expedícia do 10 dní636,08 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 120 x 75 cm, priehľadný, chróm - 819-120-075-01-00
expedícia do 10 dní350,45 €

