Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 120x70x2cm, cenere mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 120x70x2cm, cenere mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46120717 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 120x70x2 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353094 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | keramika |
Príslušenstvo
115,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
výpusť umývadlová CLICK-CLACK 5/4“ - veľká zátka – keramická biela – stará mosadz MD0485SM
expedícia do 4 dní22,69 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €

