Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 160x70x2cm, biela mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 160x70x2cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46160709 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 160x70x2 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168154 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, agave mat 9684104
na objednávku291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mexen Lena závesný bidet, matná čierna/strieborný vzor stupnice - 35224872
expedícia do 10 dní327,88 €

