Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x2cm, cenere mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x2cm, cenere mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46090717 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 90x70x2 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352912 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | keramika |
Príslušenstvo
115,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
530,60 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
Vaňová zástena Mexen Mist s jedným krídlom 90 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-090-001-50-00
expedícia do 10 dní144,44 €
Mexen Velar Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 170 x 150 cm, matná, čierna - 896-170-000-32-70
expedícia do 10 dní492,21 €

