Keramická sprchová vanička, štvorec 90x90x2cm, biela mat
Keramická sprchová vanička, štvorec 90x90x2cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46090909 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 90x90x2 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167973 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS SOLINO, ANNEA Profil na pripevnenie dverí alebo steny, čierna mat WTS1.06.2000
na objednávku77,54 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
40,52 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


