Keramické umývadlo 40x22x8cm DD4022
Keramické umývadlo 40x22x8cm DD4022
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DD4022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Obojstranné pre inštaláciu s batériou vľavo aj vpravo
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 40x11,2x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875168 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
55,28 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 39,5x50x22cm, dub platin 51049DP
expedícia do 8 dní55,28 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Duo posuvný sprchovací kút 90 x 90 cm, matná, zlatá - 871-090-090-02-33-50
expedícia do 10 dní583,07 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 90 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A4T-090-090-01-00
expedícia do 10 dní376,94 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 871-090-090-03-65
expedícia do 10 dní524,18 €


