Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-49412 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 42x15x33,5 cm |
| Šírka | 420 mm |
| Hĺbka | 335 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 5.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880476 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Roma sklopná sprchová kabína 100 x 80 cm, grafit, chróm - 854-100-080-01-40
expedícia do 10 dní339,43 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 100 x 80 cm, matná, kartáčované zlato - 871-100-080-31-55
expedícia do 10 dní500,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 80 x 100 cm, priehľadný, chróm - 8A2T-080-100-01-00
expedícia do 10 dní362,23 €


