Keramické umývadlo 57x43cm, pod dosku TP216
Keramické umývadlo 57x43cm, pod dosku TP216
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-TP216 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Vonkajší rozmer: 57x19x43 cm (ŠxVxH)
- Vnútorný rozmer: 51x37 cm (ŠxH)
- Inštalácia zapuštením pod dosku, k doske sa lepí pomocou silikónu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 57x19x43 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Pod dosku |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 8.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531120490 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
Keramické umývadlo 48,5x38 cm, pod dosku TP211
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

