KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, zlato KI10NZ
KIRKÉ BLACK nástenná vaňová batéria, čierna páčka, zlato KI10NZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI10NZ |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931765 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ nástenná vaňová batéria, bronz KI10B
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
SPY nástenná vaňová batéria, zlato PY10/17
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
GINKO nástenná vaňová batéria, čierna mat 1101-10B
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €

