KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, bronz KI41NB
KIRKÉ BLACK podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna páčka, bronz KI41NB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41NB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931826 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Držiak sprchy otočný s vyústením, bronz SUP4B6
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NIRONA umývadlová skrinka 67x51,5x43 cm, biela (NR070) NR070-3030
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Mailo, kúpeľňová skrinka s umývadlom z liateho mram, 610x750x476, spodná, antracit CN530MB
expedícia do 8 dní484,96 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Rivel 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-07047-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní424,05 €

