KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI03NC
KIRKÉ BLACK stojanková bidetová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI03NC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03NC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931710 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
NORM keramické umývadlo 60x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8636111
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Umývadlo Grohe Bau Ceramic 64,6x46,8 cm alpská biela otvor pre batériu uprostred 39420000
expedícia do 4 dní61,57 €

