KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, chróm KI14NC
KIRKÉ BLACK stojanková drezová batéria, čierna páčka, chróm KI14NC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI14NC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 303 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931918 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, okrúhly, chróm 5317
expedícia do 8 dní10,48 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, čierny - 8151-155-075-70-00
expedícia do 10 dní371,05 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-155-075-60-00-3S
expedícia do 10 dní662,60 €

