KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI02NB
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, bronz KI02NB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02NB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931697 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-110L-090P-50-00
expedícia do 10 dní553,62 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 90 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 834T-110-090-95-00-P
expedícia do 10 dní535,96 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 90 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-110-090-41-66
expedícia do 10 dní538,92 €

