KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI02NC
KIRKÉ BLACK stojanková umývadlová batéria s výpustou, čierna páčka, chróm KI02NC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02NC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931673 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, chróm (LO41476) VO002
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 2600 mm, spodné pripojenie, 5940 W, biely W622-090-260-00
na objednávku482,91 €
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 3000 mm, spodné pripojenie, 6854 W, čierny W622-090-300-70
na objednávku755,91 €

