KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, chróm KI15KC
KIRKÉ CRYSTAL nástenná batéria, páčka kryštál, chróm KI15KC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15KC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 256 mm |
| Hĺbka | 276 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.0300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864605 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ESPADA nástenná drezová batéria, chróm ES15
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ANTEA nástenná batéria, horné ramienko, bronz 3366
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


