KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, zlato KI41KZ
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, zlato KI41KZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.9200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864537 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držiak sprchy s vyústením, zlato 981R5 56442
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 700 mm, zlato SC017
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať

