KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, bronz KI42KB
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, bronz KI42KB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI42KB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864551 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, orech - 91A20-05047-1-BF86
expedícia do 10 dní214,99 €


