KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
KIRKÉ CRYSTAL stojanková drezová batéria, páčka kryštál, bronz KI14KB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI14KB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 302 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864582 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
| Typ ramienka batérie | pevné |
| Tvar batérie | Retro |
Príslušenstvo
22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-085-104-65-00
expedícia do 10 dní273,89 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-085-202-04-55-080
expedícia do 10 dní480,02 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, čierna - 800-085-202-70-00-080
expedícia do 10 dní359,27 €


