KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, zlato KI02KZ
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, zlato KI02KZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02KZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864414 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku70,44 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
ANTEA stojánková umývadlová batéria vysoká s výpustou, chróm 3271
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
ULTRAMIX telo stojankové umývadlové batérie stredné bez výpuste, čierna mat UT004B-1
expedícia do 8 dní243,36 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €


