KIRKÉ nástenná batéria, zlato KI15Z
KIRKÉ nástenná batéria, zlato KI15Z
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15Z |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 239 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844911 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku70,44 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-055-104-65-00
expedícia do 10 dní232,66 €
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s poličkou 110 x 200 cm, grafit, ružové zlato - 800-110-123-60-40
expedícia do 10 dní309,23 €
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 90 x 70 cm, 10 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-090-202-04-65-070-XF
expedícia do 10 dní538,92 €

