KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato KI41Z
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato KI41Z
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41Z |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 0.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844881 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držiak sprchy s vyústením, zlato 981R5 56442
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
198,34 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
226,01 €
Pri platbe vopred iba 210,00 €

