KIRKÉ stojančeková bidetová batéria s výpustou, bronz KI03B
KIRKÉ stojančeková bidetová batéria s výpustou, bronz KI03B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 166 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838767 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Pablo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Aster, čierna - 6510-77-73450-57-B
expedícia do 10 dní264,46 €
355,16 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

