KIRKÉ vaňový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI39C
KIRKÉ vaňový stĺp s termostatickou batériou, chróm KI39C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI39C |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ |
| Výška | 1385 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S vaňovou batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 16.920 l/min |
| Hmotnosť / ks | 7.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913857010 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Podobný tovar
889,11 €
Pri platbe vopred iba 843,00 €
981,61 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat/chróm WD139BC
expedícia do 8 dní431,37 €
Pri platbe vopred iba 398,00 €
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat UBC-AF139B
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm / čierna mat WD139CB
expedícia do 8 dní361,90 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


