KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, zlato KI15BZ
KIRKÉ WHITE nástenná batéria, biela páčka, zlato KI15BZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15BZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 252 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844997 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku70,44 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-150-070-50-00-3S
expedícia do 10 dní639,04 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-150-070-01-00-3S
expedícia do 10 dní612,52 €

