KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, chróm KI11BC
KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, chróm KI11BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 158 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838958 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak uterákov 300mm, čierna / zlato mat WS009BG 59056
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
33,96 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Omnires MODERN PROJECT stojan na toaletný papier a WC kefu s policou, zlatá lesk MP60820GL
expedícia do 14 dní134,92 €

