KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, chróm KI14BC
KIRKÉ WHITE stojanková drezová batéria, biela páčka, chróm KI14BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI14BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 303 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839016 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
KAYRA stojanková drezová batéria, bronz K1053
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
PE stojanková drezová batéria, nerez PE015
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
LISON stojančeková drezová batéria, chróm MJ125
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

