KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 910x122x65 mm 73741B
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 910x122x65 mm 73741B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73741B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozmer | 91x12,2x6,5 cm |
| Dĺžka | 910 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 910 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 910 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729051190 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
114,91 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist L Duo sprchovací kút s výklopným mechanizmom 120 x 90 cm, čierny rám, čierna - 8A4L-120L-090P-70-70
expedícia do 10 dní494,73 €
Sprch. dvere SIKOTGD 90x120 SATTGDN12090C
expedícia do 4 dní1 400,66 €
Pri platbe vopred iba 1 171,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-12ML-G
expedícia do 8 dní784,24 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €


