KORAL kúpeľňová stolička 43x43x23, 5cm, solid surface, biela mat
KORAL kúpeľňová stolička 43x43x23, 5cm, solid surface, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WF434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 430x430x235 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 235 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126710 |
| Taric | 94018000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
TRENDY kúpeľňová stolička 40x48x27, 5cm, biela mat
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať

