KORANA nástenná sprchová batéria, chróm
KORANA nástenná sprchová batéria, chróm
| Výrobca: | Výrobca: SAMONA |
| Kód: | Kód: UBC-10221101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Série | KORANA |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 121 mm |
| Hloubka | 137 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947940 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Sklokeramická varná doska TZC 32320 TTC BK Čierna, 2 varné zóny
expedícia do 14 dní158,87 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €
TEKA Sklokeramická varná doska TZ 6420 BK Čierna, 4 varné zóny
expedícia do 14 dní254,41 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €

