KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením a policami 50x70x12cm KO355S
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením a policami 50x70x12cm KO355S
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-KO355S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KORIN |
| Rozměr | 50x70x12 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 4.30 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 540 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Osvětlení |
| Hmotnost / ks | 8.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947391 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | bílá |
Podobný tovar
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 50x70x12cm KO395S
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VEGA galerka, 60x70x18cm, dub platín VG860
expedícia do 8 dní144,48 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €
Aqualine Zrkadlo 60x80cm, s fazetou, bez úchytu 22496
expedícia do 8 dní33,94 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

