Kovová krytka prepadu umývadla, 30mm, chróm AR914
Kovová krytka prepadu umývadla, 30mm, chróm AR914
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR914 |
Dostupnosť:
skladom
Rozetka - krytka guľatého prepadu umývadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 14 mm |
| Priemer zátky | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898662 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Hansgrohe Talis E bez výpustu kartáčovaný bronz 71712140
expedícia do 4 dní217,83 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017VBC
expedícia do 8 dní448,04 €
Pri platbe vopred iba 414,00 €


