Kovová úchytka, 340/320mm, zlato mat CT320Z
Kovová úchytka, 340/320mm, zlato mat CT320Z
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CT320Z |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 340 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 16 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.0870 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913968877 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W WTM76
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Plastová príchytka kábla (balenie 50ks) 35V1200000
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €

