Kozmetické zrkadlo, chróm CO2020
Kozmetické zrkadlo, chróm CO2020
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-CO2020 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 3x zoom
- Inštalácia pomocou prísaviek na zadnej strane
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 150x30x150 mm |
| Priemer zátky | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341193372 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Závesný wc set do ľahkých stien / predstenová montáž Swiss Aqua Technologies Infinitio SIKOGRSIN12BSA
expedícia do 4 dní448,02 €
Mexen Carmen WC misa Rimless s úzkym sedadlom s tlmeným dovieraním, duroplast, lesklá biela - 30880500
expedícia do 10 dní159,02 €
Cenovo zvýhodnený závesný WC set SAT do ľahkých stien / predstenová montáž + WC SAT Infinitio SIKOSSINB68K
expedícia do 4 dní408,28 €


