Krycia doštička k SLIM hlavovým sprchám zo steny, 240x110, nerez MS136
Krycia doštička k SLIM hlavovým sprchám zo steny, 240x110, nerez MS136
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS136 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 2 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913855016 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/chróm/biela SK151
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Nástenná sprcha s otočným kĺbom, chróm / zlato 9042
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

