Krycia rozeta obdĺžniková k pripojovacej sade TWIN, chróm CP7035
Krycia rozeta obdĺžniková k pripojovacej sade TWIN, chróm CP7035
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CP7035 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x70 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877070 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | chrom |
Príslušenstvo
16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie, chróm CP5010S
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie, ľavá, chróm CP3012S
na objednávku213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov termostatická pre stredové pripojenie 50mm, chróm CP3010S
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Mohlo by vás zaujímať
291,09 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
WICHER vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, čierna mat
expedícia do 8 dní115,18 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom FA-D22 300W - biela W955-0300-20
expedícia do 10 dní63,09 €

