KRYSTA hydromasážna vaňa, 180x80x39cm, Active Hydro, chróm 56992
KRYSTA hydromasážna vaňa, 180x80x39cm, Active Hydro, chróm 56992
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71710.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x80x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 249.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055716 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
UNIVERSAL sedák na vaňu, 80x25 cm, čierna 73259
na objednávku116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 418,41 €
Pri platbe vopred iba 1 347,00 €
2 311,93 €
Pri platbe vopred iba 2 195,00 €
2 031,09 €
Pri platbe vopred iba 1 928,00 €

