KUBE X bidet závesný 50x36cm, biela ExtraGlaze 9464111
KUBE X bidet závesný 50x36cm, biela ExtraGlaze 9464111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9464111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 36x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 18.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937824314 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
NORM bidet závesný 36x55 cm, ExtraGlaze 8665111
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Niklas NI1SS-L 657x952 Priame napojenie vľavo Leštená nerez NI1SS-L
na objednávku442,34 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


