KUBE X bidet závesný 55x36 cm 9465111
KUBE X bidet závesný 55x36 cm 9465111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9465111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 36x28x55 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 19.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937826608 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podobný tovar
NORM bidet závesný 36x55 cm, ExtraGlaze 8665111
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať

