KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, bez otvoru, čierna mat
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, bez otvoru, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9451026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8056590019702 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAND keramické umývadlo 100x50 cm, ExtraGlaze 9023111
expedícia do 8 dní412,35 €
Pri platbe vopred iba 391,00 €
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, bez otvoru, biela mat 9451009
na objednávku746,79 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €

