KUBE X keramické umývadlo 40x23cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 94849011
KUBE X keramické umývadlo 40x23cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela ExtraGlaze 94849011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94849011 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Pravo/levá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
- Standardně dodáváno bez otvoru pro baterii. Otvor je předpřipraven a v případě potřeby stačí vyklepnout glazuru.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 40x12x23 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 7.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010075 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 10cm, chróm
expedícia do 8 dní242,59 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 96849009
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x23 brúsená hrana, bez otvoru, pravé/ľavé, čierna mat 96369026
na objednávku323,42 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


