KUBE X keramické umývadlo 45x35 cm, rektifikovaná verzia, biela ExtraGlaze 94859111
KUBE X keramické umývadlo 45x35 cm, rektifikovaná verzia, biela ExtraGlaze 94859111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94859111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 45x12x35 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 11.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590010051 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka 608x528x465 mm, spodná, dub Halifax, push, 2 zásuvky CN740S
expedícia do 8 dní438,38 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, grafit matný/biela matná - 91A10-07023-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní323,93 €


