Kúpeľňové nástenné LED svietidlo SWE013-1W 43cm BRUSH COPPER
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo SWE013-1W 43cm BRUSH COPPER
| Výrobca: | Výrobca: Toolight |
| Kód: | Kód: OSW-20112 |
Štýlové nástenné LED svietidlo v prevedení brúsenej medi je dokonalým spojením moderného dizajnu a elegantného charakteru. Minimalistická forma a saténový odtieň medi spôsobujú, že sa svietidlo stáva nielen praktickým zdrojom svetla, ale aj výrazným dekoratívnym prvkom interiéru. Povrch vo farbe brúsenej medi dodáva svietidlu výnimočnú hĺbku a luxusný vzhľad. Jemne saténová úprava krásne odráža svetlo, vytvára elegantný efekt a zdôrazňuje moderný charakter aranžmánu. Brúsená meď sa skvele kombinuje s prírodným drevom, bielou, kameňom aj čiernymi doplnkami, vďaka čomu sa svietidlo výborne hodí do kúpeľní zariadených v štýle modern, loft, japandi, industriálnom aj modern classic. Použité LED podsvietenie zaisťuje príjemné a rovnomerné svetlo, ideálne pre každodennú starostlivosť pri zrkadle. Technológia LED vyniká úspornosťou, dlhou životnosťou a vysokou svetelnou účinnosťou, čo sa premieta do komfortu používania a moderného štandardu osvetlenia. Geometrická, minimalistická konštrukcia zaisťuje, že svietidlo skvele vyzerá namontované nad zrkadlom v kúpeľni a vytvára elegantnú a funkčnú svetelnú zónu. Je to ideálna voľba pre osoby, ktoré oceňujú moderný design, vysokú estetiku a módne povrchové úpravy interiéru.
| Model lampy: | LAMPA SWE013-1W 43cm |
| Typ žiarovky: | Šikovnosť |
| Dĺžka: | 430 |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 65 |
| Napájanie: | 8W |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Svetelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | miedziany |
| Počet svetelných bodov: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla: | neutralňa |
| Teplota farby: | 4000K |
| Vrátane svetelného zdroja: | Vrátane svetelného zdroja |
| Energetická trieda: | F |
| Trieda tesnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokoj dziecięcy, salón, sypialnia, uniwersalne |


