Kúpeľňový set CIRASA 50, borovica rustik KSET-032 KSET-032
Kúpeľňový set CIRASA 50, borovica rustik KSET-032 KSET-032
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-032 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 28.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2400 lm |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 60.3490 kg |
| Balení | 7 ks |
| EAN | 8590913952791 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
643,68 €
Pri platbe vopred iba 601,00 €
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €


