Kúpeľňový set ELLA 50, 2x zásuvka, biela KSET-072 KSET-072
Kúpeľňový set ELLA 50, 2x zásuvka, biela KSET-072 KSET-072
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-072 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1050 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / set | 53.7100 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913953880 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
KAI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm KA02
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 2600 mm, bočné pripojenie, 2409 W, čierny - W421-040-260-70
na objednávku299,87 €
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 800 mm, bočné pripojenie, 741 W, biely - W421-040-080-00
expedícia do 10 dní70,73 €
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1000 mm, bočné pripojenie, 926 W, čierny - W421-040-100-70
na objednávku123,06 €


